Gdy nasz partner kłamie

Detektywi najczęściej spotykają się ze sprawami, w których ofiarami są kobiety, bądź mężczyźni, którzy są zdradzani. To chyba najczęstszy problem z którym idziemy do detektywa. Niewierny partner czy partnerka to z pewnością sprawa dla detektywa.

Zaręczyny, wesele, rozwód?

Każdy detektyw nie raz, ani nie dwa spotkał się takim określeniem, jak niewierny partner, czy partnerka. Z pozoru te sprawy wydają się być bardzo proste. Lecz z upływem czasu okazują się być najbardziej skomplikowane. Dzieje się tak z różnych powodów. W takim układzie zadaniem każdego detektywa jest rozpracowanie danej sprawy. Dochodzenie gdzie nas partner bywa, z kim się spotyka, co robi w wolnym czasie. Zlecający tak naprawdę chce wiedzieć wszystko. Detektyw musi oczywiście dobrze przemyśleć każdy swój nowy krok. Śledzenie niewiernego partnera w cale nie jest takie proste. Tym bardziej jeśli jest on wyjątkowo aktywny. Czasami takie sprawy potrafią się dłużyć. A klientowi przychodzi czekać na jakiekolwiek rezultaty. Detektyw musi opracować plan takiego śledzenia. Bardzo często bywa tak, że musi się przebierać, chodzić do danej firmy, udawać kogoś zupełnie innego. Niezwykle ważny jest montaż kamer w miejscu pracy partnera, którego podejrzewamy o niewierność. Dzięki temu całe śledztwo nam ułatwia czysty obraz.

Oczywiście należy również zachowywać pewien dystans w przypadku kiedy go śledzimy. Mianowicie nie może on zauważyć, że ktoś go śledzi. Właśnie z tego powodu detektyw musi być bardzo ostrożny. Praca niewiernego partnera to tylko jeden klucz do całej zagadki. Niekiedy należy obserwować daną osobę w restauracji, w centrum handlowym, a niekiedy nie należy dopuścić do tego, aby znikł nam z pola widzenia. Każdy detektyw musi bardzo szczegółowo wdrażać się w całą sytuację. Niedopuszczalne jest, aby popełnił jakiś błąd. Oczywiście mówimy tutaj o doświadczonych detektywach, którzy działają na rynku nawet kilkanaście lat.