Jaka jest szansa wygranej w lotto?

Kiedy w końcu wciągnie nas gra w Lotto i z każdym kolejnym zakupionym przez nas zakładem, wydaje nam się, że nasze szanse rosną, moment oczekiwania na wyniki wydaje się tym kluczowym i tym, który dostarcza nam wiele emocji, które z czasem po prostu uzależniają.
To jakie liczby zostaną wylosowane I jakie będą ostateczne lotto wyniki jest kompletnie losowe i nikt nie ma na to wpływu, pozostaje nam jedynie liczyć na nasze szczęście.

 

Często zadajemy sobie pytanie jakie jest właściwie prawdopodobieństwo, że to właśnie my zostaniemy szczęśliwymi wygranymi, a więc trafienie szóstki, czyli pełnej puli to jedynie 0, 0000072%, piątki 0, 0018%, natomiast nie trafienie żadnej z liczb to, aż 43, 6% szans. Mimo tych nie zbyt sprzyjających statystyk, trzeba zawsze mieć nadzieję, że to właśnie nam się poszczęści i to my zmienimy nasze dotychczasowe życie.
Kupienie zakładu nie wymaga od nas jakichś ogromnych pieniędzy bo to jedyne 5 zł, nie musimy nawet wychodzić z domu, bo zakład można postawić przez internetową stronę lotto, co tylko ułatwia nam cały udział w grze.
Zagraj i sprawdź czy to właśnie tobie się poszczęści.